Menu

Ubbink Verkoopteam

Directie
Algemeen Directeur Commerciële Zaken Ubbink Nederland

Peter Laros

Peter Laros
M 06 12 37 19 87
E plaros@ubbink.nl
 
 
Bouw  
Sales Manager Bouw



Frank Stuffers
M  06 10 01 61 09
E  fstuffers@ubbink.nl
 
 
Rayonmanager Bouw
Rayon Noord/Oost




Jan Kippers
M 06 53 53 30 29
E  jkippers@ubbink.nl
 
Rayonmanager Bouw
Rayon Zuid/Oost



Hans van Calis
M  06 31 67 18 56
E  hvcalis@ubbink.nl
Rayonmanager Bouw
Rayon Noord/West











Ronald van Dijk
M 06 11 68 90 25
rvandijk@ubbink.nl
Rayonmanager Bouw
Rayon Zuid/West




Ewald Schop
M 06 10 42 13 82
E eschop@ubbink.nl
 
   
Binnendienst Bouw



Edwin Messing

T 0313 480 283
E verkoop@ubbink.nl 
 
Binnendienst Bouw



Dillon Boswell

T 0313 480 284
E verkoop@ubbink.nl
 

Installatie
Sales Manager Installatie

Jan Willem van Boven

Jan Willem van Boven
M 06 13 19 67 42
E jwvboven@ubbink.nl
 
   
Rayonmanager Installatie
Rayon Noord/Oost


Bert Lodewijckx

Bert Lodewijckx
M 06 57 77 96 84
E blodewijckx@ubbink.nl
 
Rayonmanager Installatie
Rayon Noord/West


Nick Lont

Nick Lont
M 06 10 83 42 44
E nlont@ubbink.nl
 
Rayonmanager Installatie
Rayon Zuid/West


Jasper Luijten

Jasper Luijten
M 06 20 26 99 89
E jluijten@ubbink.nl
 
Rayonmanager Installatie
Rayon Zuid/Oost

Bob Peters

Bob Peters
M 06 57 58 27 71
E bpeters@ubbink.nl
 
Technisch Adviseur Installatie 



Marcel Beune
M 06 51 38 72 63
E mbeune@ubbink.nl
 
   
Binnendienst Installatie

Kevin Lawa

Kevin Lawa
T 0313 480 261
E verkoop@ubbink.nl
 
Binnendienst Installatie

Bert Kroeze

Bert Kroeze
T 0313 480 276
E verkoop@ubbink.nl
 

Binnendienst
Hoofd Verkoop Binnendienst



Rens van den Berg
T 0313 480 225
E verkoop@ubbink.nl
 
 
De verkoopafdeling is iedere werkdag bereikbaar van 08.00 tot 17.00 uur
T: 0313 480 380
F: 0313 437 942

Back to top